Lampemesteren.no affiliate-program
Som affiliatepartner får du tilgang til vårt kreative materiale i form av bannere, oppdatert logo og miljøbilder som du kan bruke på nettstedet eller bloggen din. Vi har minst tre kampanjer i gang hver måned på nettstedet vårt, så det er mange muligheter til å finne materiale som passer målgruppen din. Vi sender ut et nyhetsbrev i slutten av hver måned der du blir oppdatert om den kommende månedens kampanjer og spesialtilbud. Vi har en gjennomsnittlig betalingstid på ca. 2 uker og godkjenner alle gjennomførte transaksjoner.
Målet vårt med affiliateprogrammet er å øke merkevarekjennskapen og få nye kunder, samt å nå nye og faste kunder med våre tilbud og kampanjer.
Vi har noen få "no go" når det gjelder affiliateprogrammet, og de er som følger:
- Vi jobber ikke med nettsteder som omhandler gambling, vokseninnhold, krypto, lånesider eller nettsteder som ser ut som en nettbutikk.
- Det er ikke tillatt å reklamere for Louis Poulsen-produkter.
Butikkmerker må ikke assosieres med ord som "kopi"
Vi samarbeider med forskjellige plattformer, så det er mange muligheter for å finne den som opererer i ditt land eller din region - sjekk ut den vi samarbeider med i Danmark: AdTraction
Hvis du har ytterligere spørsmål om affiliateprogrammet vårt, er du velkommen til å kontakte:
Innholdssjef Kristina Simonsen E-post: partnerships@lampemesteren.no
Vi ser frem til et godt samarbeid.
Med vennlig hilsen Lampemesteren.no
)