Del bildene dine med @lampemesteren
Inspirer og la deg inspirere, fra ett unikt hjem til et annet. Tagg bildene dine med #yesLampemesteren, så kan du kanskje se hjemmet ditt her!
Design
Ronan & Erwan Bouroullec for Vitra
Konsept
Nuage Small Light Silver har et skyformet design som er tilgjengelig i flere forskjellige høyder. Den har åtte innvendige rør som gjør det mulig å arrangere dine avskårne blomster og stilker i en stilig bukett. Vasens bølgete utforming ser vakker ut i innredningen – både med og uten blomster; alene eller en gruppe på flere vaser i forskjellige størrelser.
Den elegante vasen er tilgjengelig i to forskjellige versjoner: Enten i hvit keramikk eller anodisert aluminium, hvor sistnevnte komme i flere forskjellige metalliske farger. Se hele utvalget av Nuage Vaser her
Dimensjon
Bredde (i cm):
19,5
Høyde (i cm):
13

Trenger du veiledning?
- Gratis frakt over 999.-
- 50 dagers returrett
- Erfaren og Profesjonell Kundeservice