Asteria Pendel Forest Green/Steel Top - UMAGE
- 50 dagers returrett
- Gratis frakt over 999.-
Pære permanent installert
Asteria Pendellampe Forest Green/Steel Top er en elegant, minimalistisk og vakker lampe designet for fremtiden. Lampen har et innebygd LED-panel som kan dimmes. Asteria fås som bordlampe, gulvlampe, taklampe og pendellampe i to forskjellige størrelser.
Lampen fås i flere forskjellige moderne farger - kombinert med den enkle og tidløse designen passer Asteria-serien inn i de fleste hjem. Se hele Asteria-serien her
Pendelen har en innebygd LED som kan dimmes med en ekstern dimmer. Sørg for å bruke en dimmer som passer til produktet. UMAGE har testet en rekke av de vanligste dimmerne fra LK Fuga, slik at de trygt kan brukes sammen med Asteria-pendelen. Hvis du trenger mer informasjon, er du velkommen til å kontakte vår kundeservice.
OBS! Asteria-pendelen har en driver som er montert i den tilhørende baldakinen. Det er derfor ikke mulig å henge pendelen uten baldakin - for eksempel i forbindelse med en strømskinne. Du er alltid velkommen til å kontakte vår kundeservice hvis du har spørsmål.
OBS: Alle Asteria-pendler unntatt Micro er dimbare.
Umage anbefaler følgende dimmere:
SG LED dimmer LEDDIM 0-200W
Phillips LPS 100 DK (0-10 volt styrespenning)
LK FUGA® innstikksdimmer TOUCH IR 350 UNI
LK FUGA® innstikksdimmer MEK-S 300LR
LK FUGA® innsatsdimmer MEK-S 300CR
LK FUGA® innsatsdimmer LED-S 120 VA corresp.
LK FUGA® innsatsdimmer LED 180 TOUCH IR
LK FUGA® innsatsdimmer FUGA LED 250 TOUCH IR
Produsent
- Merke:
- UMAGE Pendler
- Art. nr.:
- 70013397
- EAN:
- 5710302217222
Farge og design
- Farge:
- Grønn, Sølv
- Materiale:
- Metall, Plast
Dimensjon
- Høyde (i cm):
- 14
- Diameter (i cm):
- 43
- Nettovekt (kg):
- 2,5
Lyskilde
- Lyspære inklusiv:
- Nei
- Wattstyrke:
- 16
- Innebygget LED:
- Ja
Tilleggsfunksjoner
- Dimbar:
- Ja
Tekniske spesifikasjoner
- Energiklasse:
- Kapslingsgrad:
- IP20

Del bildene dine med @lampemesteren

- Gratis frakt over 999.-
- 50 dagers returrett
- Erfaren og Profesjonell Kundeservice